Agnieszka Szymanek nowym Dyrektorem Departamentu Sprzedaży EuCO. Alicja Buza-Borkowska Dyrektorem ds. Rozwoju Osobistego.

W dniu 3.09.2018 na czele Departamentu Sprzedaży GK EuCO stanęła Pani Agnieszka Szymanek.

 

Od 2006 roku związana z Europejskim Centrum Odszkodowań. Od V 2009 r. pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Obsługi Szkód, następnie od IX 2013 r. funkcję Dyrektora do spraw Rozwoju Kancelarii Radców Prawnych EuCO. Od 2015 pracowała na stanowisku Dyrektor Zarządzający GK EuCO.

 

Pani Agnieszka Szymanek bierze udział w kreowaniu branży odszkodowań w Polsce i Europie od początku jej istnienia. Doskonale zna specyfikę tego rynku i marki EuCO. Potrafi sprawę zweryfikować, poprowadzić, skierować do sądu, wynegocjować najlepsze warunki. Jej wieloletnie doświadczenie w relacjach z Siecią EuCO i Klientami sprawia, że jest doskonale przygotowana do realizacji wyzwań na nowym stanowisku.

 

W dniu 3.09.2018 powołano także Dyrektora ds. Rozwoju Osobistego – wsparcie Departamentu Sprzedaży i Sieci Sprzedaży. Tę funkcję objęła Pani Alicja Buza-Borkowska, która przez wiele brała udział w budowaniu Sieci Sprzedaży EuCO SA a ostatnie 3 lata prowadziła swoją firmę szkoleniową i rozwijała swoje kompetencje coacha

 

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. w swoich działaniach często wybierało nowe drogi i konsekwentnie realizowało swoje plany, w czym należy upatrywać źródeł wielkiego sukcesu Firmy.

Jesteśmy pewni, że wspólne działanie obu Pań, które doskonale znają naszą branżę i potrafią dostosowywać metody handlowe do zmieniających się trendów na pewno doprowadzi do nowych rozwiązań w zarządzaniu Najlepszą Siecią Sprzedaży w Polsce!

 

Obu Paniom serdecznie gratulujemy!