SUSZ TRIATHLON

SUSZ

SUSZ Triathlon 2014

W dniach 4-6 lipca położone w województwie Warmińsko-Mazurskim, małe miasteczko Susz ponownie stanie się Polską Stolicą Triathlonu. Susz Triathlon to najstarsza impreza triathlonowa w Polsce, tradycją sięgającą roku 1991.

W sobotę do rywalizacji staną zawodnicy startujący w dystansie długim, który od 2007 roku rozgrywany jest w Suszu. Niedziela zacznie się od startów zawodników aquathlonu a po nich swoje zmagania rozpoczną zawodnicy zgłoszeni do sprinterskiego startu w rywalizacji Open. Na zakończenie czeka najważniejsze a więc dwa starty w kategorii Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn na dystansie sprinterskim. O medale powalczą seniorzy, młodzieżowcy oraz juniorzy. Susz Triathlon ma rangę Mistrzostw Polski.

Dodatkowymi atrakcjami imprezy będą koncerty. W piątek 4 lipca o godzinie 19.00 na plaży miejskiej w Suszu wystąpi zespół Raggafaya a 22.00 zagra Kamil Bednarek. W sobotę lipca wystąpią zespoły ZKS SQUAD i PAY TV.

Dla ekipy Europejskiego Centrum Odszkodowań, Susz Triathlon będzie kolejnym etapem zmagań w drodze do Sławskiego Festiwalu Triathlonu „EuCO i Przyjaciele” oraz największego triathlonu w Polsce Herbalife Triathlon Gdynia 2014.

http://www.triathlon.susz.pl/