HERBALIFE TRIATHLON GDYNIA 2014

t1

EuCO na Herbalife Triathlon Gdynia 2014

EuCO na Herbalife Triathlon Gdynia 2014.

Miło nam zaanonsować, iż Europejskie Centrum Odszkodowań SA ponownie dołączyło do oficjalnych sponsorów Herbalife Triathlon Gdynia. Będzie to to największa impreza triathlonowa w Polsce, w której startuje elita światowych zawodników – olimpijczyków, zwycięzców i uczestników najbardziej elitarnych zawodów na świecie. W 2013 roku wzięło w niej udział ponad 1300 osób.

W tym roku Herbalife Triathlon Gdynia po raz trzeci z rzędu zwyciężył w plebiscycie Akademii Triathlonu na imprezę triathlonową 2013. W głosowaniu internautów uzyskał 30% głosów.

Triathlon to kombinacja trzech dyscyplin. Uczestnicy Herbalife Thriatlon 2013 płynęli w morzu 1,9 km, jechali rowerem 90 km i biegli 21,1 km. Ambasadorami tegorocznych zawodów byli Maciej Stuhr, Borys Szyc, Piotr Kraśko i Robert Rozmus. Wzięli w nich udział także m.in.: Bartek Topa, Tomasz Karolak, Marcin Dorociński, Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Maciej Dowbor, Iwona Guzowska, Sidney Polak, Marek Kacprzak oraz duet Marcin Suwart i Jarek Skiba. Tych jedenastu wspaniałych pojawiło się w Gdyni w roli reprezentantów Teamu Biegiemnapomoc.pl. „Biegiem na pomoc” to akcja Fundacji SYNAPSIS, łącząca aktywność sportową z pomocą osobom dotkniętym autyzmem, której jest celem uruchomienie pierwszego w Polsce programu wykrywania i leczenia autyzmu u małych dzieci.

W Herbalife Thriatlon 2013 z samymi sobą zmierzyli się także Prezesi Europejskiego Centrum Odszkodowań: Krzysztof Lewandowski i Maciej Skomorowski. Zainspirowani przykładem Suwarta i Skiby postanowili rzucić wyzwanie własnym pracownikom rozpoczynając kampanię, mającą na celu aktywizację sportową pracowników i współpracowników firmy. Już wkrótce EuCO uruchomi własną platformę treningową, mającą służyć chętnym wsparciem wszystkim chcącym przygotować się do podobnych wyczynów.

2 grudnia 2013 roku ruszyły zapisy do kolejnej edycji Herbalife Triathlon Gdynia. Zawody zostaną rozegrane w 9 i 10 sierpnia 2014 r.

EuCO na Herbalife Triathlon Gdynia 2014

EuCO na Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Więcej szczegółów na: http://herbalifetriathlon.com/
https://www.facebook.com/polandtriathlon

Więcej zdjęć z Herbalife Triathlon Gdynia 2013:
http://marekprucnal.com/2013/09/17/triathlon-gdynia-2013/