Złota Cooltura i EuCO zapraszają na Rodzinny Turniej „Złota Rodzina 2016”

W imieniu własnym oraz naszych przyjaciół ze Stowarzyszenia Złota Cooltura serdecznie zapraszamy na Rodzinny Turniej Edukacyjno-Sportowy „Złota Rodzina 2016”, który odbędzie się 13 lutego w Hali Spotortowej Tęcza w Złotoryi.

Zapisy na turniej już ruszyły i potrwają do wyczerpania wszystkich miejsc. Organizator przewidział miejsce dla czterdziestu, dwu-osobowych drużyn (osoba dorosła + dziecko).

Europejskie Centrum Odszkodowań jest głównym sponsorem tego wydarzenia.

Złotoryjskie Stowarzyszenie Złota Cooltura zajmuje się aktywizacją dzieci wykluczonych społecznie: z biednych, często wielodzietnych rodzin oraz takich, w których domach króluje alkohol i przemoc fizyczna i psychiczna. Celem, który przyświeca twórcom i działaczom Złotej Cooltury jest wskazanie tym właśnie dzieciom, że są ważne i mądre, że warto wierzyć w swoje możliwości, warto się uczyć i odkrywać swoje lepsze „ja”. Oprócz codziennych zajęć edukacyjnych, plastycznych, muzycznych i zabawy, Stowarzyszenie Złota Cooltura organizuje imprezy plenerowe takie jak Festyn Rodzinny Moto Szoł czy Otwarty Złotoryjski Maraton Muzyki Rockowej. Złota Cooltura współuczestniczy także w imprezach rodzinnych i sportowych, którym patronuje Europejskie Centrum Odszkodowań i Fundacja EuCO, poprzez organizowanie dziecięcych ogródków i placów zabaw.

Więcej informacji na: on.fb.me/1OKKw9Z

euco-rodzinny-turniej-koolturka