X Jubileuszowy Kongres EuCO za nami – podsumowanie.

Z1

Utworzono: 17 kwietnia 2014r.

X Jubileuszowy Kongres EuCO za nami – podsumowanie.

3 kwietnia 2014 roku w Ożarowie Mazowieckim spotkaliśmy się w grupie ponad 600 osób na corocznym Kongresie Europejskiego Centrum Odszkodowań. W tym roku wiodącymi tematami były okrągłe, jubileuszowe liczby: 10 lecie EuCO oraz przekroczenie liczby 100 000 (stu tysięcy!) obsłużonych Klientów, którym pomogliśmy w uzyskaniu odszkodowań i innych świadczeń.

Z1

 

Jak co roku zaprosiliśmy na Kongres wyjątkowego Gościa Specjalnego. Tym razem był to sam Brian Tracy, najwyższej klasy światowy autorytet w dziedzinie rozwoju osobistego, zarządzania i sprzedaży, który osobiście podzielił się z nami swoimi doświadczeniami i wiedzą. Spotkanie z tak charyzmatycznym liderem wywarło na nas olbrzymie wrażenie.

Każdy Kongres EuCO jest dla nas okazją do podsumowań i określenia celów na kolejne lata. Z dumą prześledziliśmy prezentacje przypominające nam najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia minionego dziesięciolecia, a było ich naprawdę wiele. Jeszcze raz przebyliśmy drogę od skromnych początków w 2004 roku, przez kolejne etapy rozwoju, takie jak rozpoczęcie działalności Kancelarii Radców Prawnych EuCO w 2006 roku, powołanie do życia Fundacji „EuCO Dzieciom” w roku 2007, otwieranie kolejnych spółek zagranicznych
(Czechy – rok 2008, Węgry – 2010, Słowacja – 2011, Rumunia – 2012), debiut na parkiecie warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych (najlepszy debiut 2010 roku!), rozpoczęcie współpracy z klinikami Columna Medica i Budzik w zakresie rehabilitacji naszych Klientów.

SO6Przypomnieliśmy sobie także najważniejsze wyróżnienia i certyfikaty jakie zdobyliśmy, w tym szereg z nich wielokrotnie. Najważniejsze z nich dotyczyły naszego sposobu prowadzenia działalności (Lider Rynku, Solidna Firma, Firma Równych Szans , Przedsiębiorstwo FAIR PLAY , Wiarygodna Firma, Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR, Gazela Biznesu i inne), oraz te
dotyczące naszej działalności charytatywnej (Sponsor Roku, Filantrop Roku, Certyfikat Dobroczynności, Złote Serduszka i Karty WOŚP, medal XV lecia Fundacji WOŚP), która od samego początku stanowi niezwykle ważną część naszej pracy.

Z radością świętowaliśmy sukcesy poszczególnych Współpracowników, których suma składa się na ogólny sukces Europejskiego Centrum Odszkodowań. To właśnie dzięki nim wszystkim, a także dzięki naszym wspaniałym Klientom jesteśmy dziś największą firmą odszkodowawczą w Europie! Dzięki nim możemy dziś poszczycić się tym, że jako jedna z nielicznych firm w branży posiadamy własną Kancelarię Radców Prawnych, zatrudniamy własnych lekarzy orzeczników, jako jedyni legitymujemy się Certyfikatem Ochrony Danych Osobowych a w ciągu
ostatniego dziesięciolecia pomogliśmy ponad 100 000 osób, zdobywając dla nich ponad 600 milionów zł tytułem odszkodowań i innych świadczeń! Jesteśmy Organizacją, która wpływa nie tylko na kształt europejskiego rynku odszkodowań ale także prawa.

W Ożarowie ogłosiliśmy także nasze cele na najbliższe lata. Są jak zawsze śmiałe i dalekosiężne. I jak zawsze, jesteśmy pewni, że uda nam się je zrealizować! Bądźcie z nami przez kolejne dekady!

Zobacz galerię zdjęć:
http://tiny.pl/qkgcd
…a już za kilka dni pokażemy Wam krótką wideorelację z tego Wydarzenia.