Wspaniały list dziękczynny dla Agentów EuCO!

Nasi świetni współpracownicy, Państwo Urszula i Janusz Góreccy otrzymali wspaniały list dziękczynny od bardzo zadowolonej Klientki. Treść listu wklejamy poniżej. Dziękujemy Pani Liliannie za jej cudowne słowa i z całego serca gratulujemy PP. Góreckim!

Życzymy sobie aby wszyscy nasi Agenci potrafili w taki sam sposób służyć naszym Klientom!

„Bydgoszcz, 20.06.2018.

W związku z zakończeniem mojej sprawy z polisy OD, pragnę b. podziękować Waszej Firmie za sprawne, fachowe, uczciwe i szybkie załatwienie w/w odszkodowania. Pragnę też nadmienić, iż specjalna pochwała należy się Sz. P. Urszuli i Januszowi Góreckim, którzy z dużą empatią i zaangażowaniem zajmowali się moją sprawą. Jestem osobą zupełnie samotną (wszyscy bliscy zmarli) na emeryturze, bez samochodu i jakichkolwiek oszczędności. W/wymienieni ponad rok zawozili mnie do lekarzy i na rehabilitację swoim samochodem, nie biorąc nic w zamian, pomimo, iż proponowałam gratyfikację za ową bezinteresowną pomoc. Dlatego w tej formie wyrażam im wdzięczność za dobro, którym dzielili się przez swą pracę zawodową. Muszę szczerze przyznać, iż wiele dobra się dzieje przez działalność Waszej firmy, m. innymi poprzez takich pracowników jak w/w. O ile trudniej byłoby ludziom załatwić sprawy odszkodowań, gdyby nie konkretna, codzienna pomoc udzielana poszkodowanym osobom, którzy samo nie poradziliby sobie w tym „gąszczu” różnorodnych paragrafów i przepisów prawnych. Ci (jak Wasza firma) którzy pomagają tym, którzy sobie nie radzą w naszej trudnej rzeczywistości, też potrzebują wsparcia, dobrego słowa i wdzięczności. Bez uznania Dyrekcji, a także pochwały, Wasi pracownicy mogliby się zniechęcić, rozczarować, pomyśleć, że nie warto być dobrymi ludźmi. Stąd mój pomysł, aby napisać owe podziękowanie dla Waszych pracowników takich jak p. Janusz Górecki z małżonką i inni z Centrali w Legnicy.

W/w są przykładem rzetelnej, fachowej, pełnej poświęcenia pracy. Pan Janusz Górecki jest dobrze zorganizowany, logiczny, odważny i kreatywny. Pani Urszula zaś ma ogromne serce do ludzi, jest bardzo ciepłą, kobiecą i mądrą osobą. Jednym słowem obydwoje to lojalni, rzetelni, pracowici i uczciwi ludzie. Będę polecała Waszą firmę (już to czynię) wszystkim potrzebującym pomocy uczciwej i kompetentnej firmy odszkodowawczej.

Raz jeszcze na Wasze ręce składam podziękowanie za konkretną, profesjonalną i niezwykle empatyczną pomoc udzielaną osobom poszkodowanym np. w wypadkach samochodowych. Sądzę, iż Ci, którzy tworzą miejsca pracy, którzy zawsze są otoczeni wianuszkiem potrzebujących; Ci „silniejsi” też potrzebują wsparcia, dobrego słowa „wdzięczności”. Stąd pomysł wysłania owego listu dziękczynnego: za okazane mi serce i dobroć – dla Waszej firmy- poprzez takich ofiarnych, bezinteresownych i b.fachowych pracowników jak p.p. Urszula i Janusz Góreccy.

                                                                       Z wyrazami wdzięczności

                                                                       L.P.”