Trzydziestodwulatka ginie w wypadku samochodowym. Ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania.

Utworzono: 2 października 2014r.

Trzydziestodwulatka ginie w wypadku samochodowym. Ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania.

Bliscy pani Katarzyny J. z Poznania wspominają ją jako osobę wyjątkowo pogodną, wrażliwą i przyjaźnie nastawioną do otoczenia. Swoje życie poświęciła najbliższym – spełniała się jako żona i matka dwójki dzieci, a także pomagała swojej starszej, schorowanej matce – Elżbiecie K.

W 2008 kierujący osobowym oplem Jan C. spowodował wypadek, który na zawsze odmienił życie bliskich pani Katarzyny. Po wyprzedzeniu dwóch pojazdów osobowych na podwójnej linii ciągłej podjął jeszcze manewr wyprzedzenia ciężarówki. Niestety, podczas gwałtownej próby powrotu na swój pas ruchu uderzył czołowo w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód Katarzyny J. Młoda kobieta zginęła na miejscu. Osierociła dwójkę dzieci, opuściła męża i pozostawiła pogrążoną w bólu matkę.

Matka ofiary zwróciła się do Towarzystwa Ubezpieczeniowego o wypłatę zadośćuczynienia za śmierć córki, jednak firmy odmówiła wypłaty jakichkolwiek środków. Sprawa trafiła do Europejskiego Centrum Odszkodowań. Finał: 100.000 zł zadośćuczynienia dla matki ofiary.

Czytaj więcej: http://bit.ly/1CHjj3n