Troska, szacunek, profesjonalizm i wdzięczność zadowolonych Klientów.

Ofman Jaroslaw - podziekowania

Utworzono: 5 lutego 2014r.

Troska, szacunek, profesjonalizm i wdzięczność zadowolonych Klientów.

Przedstawiciele i pracownicy Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. dają z siebie wszystko aby poziom Ich obsługi był jak najwyższy. Dokładają wszelkich starań by za pośrednictwem ich i EuCO, w sposób profesjonalny, zgodny z prawem jak najszybciej uzyskali Państwo swoje należne roszczenia.

Energia i poświęcenie wkładane we właściwą obsługę wracają do nas często w postaci podziękowań od zadowolonych Klientów. Kilka dni temu na ręce Prezesa EuCO Krzysztofa Lewandowskiego. wpłynęło takie oto pismo z wyrazami wdzięczności skierowanymi pod adresem jednego z naszych Dyrektorów, Pana Tomasza Kowalczyka. Jest nam niezwykle miło poczuć, że nasze wspólne wysiłki, prócz aspektów finansowych, związanych z odpowiedniej wysokości odszkodowaniami, przynoszą także pomoc i wsparcie psychiczne, Osobom, których sprawy obsługujemy.

 

 

Sensem działalności Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A jest niesienie pomocy prawnej i finansowej osobom, które ucierpiały w wyniku wypadków. Realizujemy to poprzez uzyskiwanie jak największych odszkodowań zdrowotnych od firm ubezpieczeniowych w kraju i zagranicą. Kierujemy się przy tym przede wszystkim takimi wartościami jak: Troska, Szacunek i Profesjonalizm.

Panu Tomaszowi Kowalczykowi gratulujemy i serdecznie dziękujemy za niezmienne utrzymywanie najwyższych standardów współpracy.

https://www.facebook.com/tomaszkowalczykodszkodowaniapowypadkowe

Ofman Jaroslaw - podziekowania