Prezes Krzysztof Lewandowski i Wiceprezes Jolanta Zendran oraz Europejskie Centrum Odszkodowań wyróżnieni przez Wolontariat „Dobre Serce“.

W poniedziałek 8 maja w Mogielnicy odbyła się VI Gala Wolontariatu organizowana przez Stowarzyszenie Wolontariat „Dobre Serce“. Wolontariat „Dobre Serce” od ponad 17 lat pomaga ludziom bezrobotnym, chorym, rodzinom wielodzietnym, a szczególnie chorym dzieciom z powiatu grójeckiego, białobrzeskiego i piaseczyńskiego. Stowarzyszenie realizuje m.in. Europejski Program Pomocy Żywnościowej, a także aktywnie realizuje wspólnie z partnerami liczne akcje społeczne.

Podczas Gali wręczano podziękowania, wyróżnienia i dyplomy przyznawane za zasługi na rzecz Stowarzyszenia i jego podopiecznych. Wśród wyróżnionych instytucji i osób znaleźli się m.in. Europejskie Centrum Odszkodowań S.A, Prezes Krzysztof Lewandowski oraz Wiceprezes Jolanta Zendran, którzy za swe działania na rzecz Wolontariatu „Dobre Serce” otrzymali srebrne dyplomy.

Przypomnijmy, że rok temu Europejskie Centrum Odszkodowań oraz Prezes Krzysztof Lewandowski zostali uhonorowani Brązowym Laurem Dobroczynności ufundowanym przez Centrum Wolontariatu Krajowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz Wolontariat „Dobre Serce”. 

Czytaj więcej: http://bit.ly/2r5HzNj