Pomagamy poszkodowanym już od 16 lat!

Zawsze po Twojej stronie

Polityka Prywatności

ZASADY POLITYKI PRYWATNOŚCI

Szanujemy Twoją prywatność! Nigdy nie udostępniamy Twoich danych osobowych ani też adresu e-mail osobom trzecim.

Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.

Akceptacja Polityki Prywatności oznacza Twoją zgodę na otrzymywanie korespondencji z firmy Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. może wejść w posiadanie danych identyfikujących Twoją osobę tylko w wyniku świadomego ich udostępnienia przez Ciebie w sytuacji:

ubiegania się o uzyskanie informacji poprzez wypełnienie w serwisie www.euco.pl jednego z formularzy kontaktowych nawiązania z nami kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej na jeden z adresów e-mail znajdujących się na stronie www.euco.pl

JAKIE DANE O TOBIE ZBIERAMY?

W czasie korzystania z serwisów należących do EuCO S.A. możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W wybranych przypadkach możesz zostać poproszony o podanie danych, które są niezbędne do pomocy w uzyskaniu odszkodowania lub zaproszenia do współpracy.

DANE ZBIERANE AUTOMATYCZNIE

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

DANE ZBIERANE, GDY KONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Twoje dane, które przekazujesz do bazy poprzez serwis , są przesyłane w bezpieczny sposób i przechowywane w dobrze zabezpieczonej bazie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu skorzystaj z właściwych formularzy na stronie, prześlij e – mail pod adres biuro@euco.pl lub listem poleconym na adres: Europejskie Centrum Odszkodowań S.A., ul.M.Kolbe 18, 59-220 Legnica.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.