Piękne podziękowania dla Agnieszki Kwiatkowskiej od zadowolonej Klientki EuCO

W dniu 1.10.2018. nasza koleżanka Agnieszka Kwiatkowska otrzymała przepiękne podziękowania od swojej zadowolonej Klientki, Pani Anny. Publikujemy treść tych podziękowań za zgodą Autorki. Bardzo dziękujemy Pani Annie za wszystkie słowa uznania. Każdego dnia dążymy do tego aby utrzymać najwyższy standard obsługi i relacji z naszymi Klientami. Jesteśmy dumni kiedy wraca to do nas w formie tak pięknych podziękowań i szczęśliwi, że osoby takie jak Agnieszka są członkami naszej Załogi.

 

 

Szanowna Pani Agnieszko,

pragnę Pani bardzo serdecznie podziękować za sprawne i skuteczne poprowadzenie sprawy moich Rodziców.


Współpraca z Panią ułatwiła nam przejście przez ten ciężki dla nas czas a Pani zaangażowanie, empatia, zawsze miły kontakt i szybkie reagowanie dawały wiarę w pomyślne zakończenie sprawy.
Wdzięczna jestem Pani przede wszystkim za to, że mogłam swój czas poświęcić Rodzicom, skupić się na pomocy im w powrocie do zdrowia i byłam spokojna, że Pani czuwa nad sprawą odszkodowania, pilnuje Pani przebiegu sprawy i na bieżąco nas o wszystkim informuje.

Zarówno ja jak i Rodzice jesteśmy usatysfakcjonowani efektami powierzenia Państwu naszej sprawy i z całą pewnością będziemy polecać współpracę z Europejskim Centrum Odszkodowań.

Raz jeszcze dziękuję – w imieniu swoim i Rodziców.

Z poważaniem,
Anna S.
oraz Jadwiga i Jerzy M.