Piękne podziękowania dla Agenta EuCO od zadowolonej Klientki.

Pan Sławomir Rycek, agent Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. otrzymał kilka dni temu piękne podziękowania od zadowolonej Klientki.

Szanowny Panie Sławomirze,
Chciałabym w imieniu swoim, a także mojego rodzeństwa serdecznie Panu za wszystko podziękować. Po pierwsze za to że zainteresowali się Państwo naszą sprawą. Gdyby nie Państwo to nawet nie wiedzielibyśmy że zadośćuczynienie nam przysługuje. Po drugie, tak jak Państwo obiecali, całość przebiegła szybko i bez naszego dużego wkładu. Prawnicy podeszli do sprawy bardzo rzetelnie i w należyty sposób. Jednak przede wszystkim chciałabym podziękować za to, że mogliśmy liczyć na Pana na każdym etapie sprawy, a nawet po jej zakończeniu.
Mam świadomość, że w międzyczasie prowadził Pan setki innych spraw, mimo to zawsze znalazł Pan dla nas czas. Ponadto, wykazał się Pan profesjonalizmem, troską i wyrozumiałością. Mogę śmiało rzec, iż dzięki postawie jaką Pan reprezentuje, utwierdzam się w przekonaniu że dobro na tym świecie istnieje.

Dziękuję i pozdrawiam,
Bernadetta Z.

Gratulujemy Panu Sławomirowi efektów jego pracy i pragniemy wyrazić słowa uznania i wdzięczności za zaangażowanie i serce jakie wkłada w najwyższej jakości obsługę swoich Klientów.