EuCO „gwiazdą” licytacji WOŚP

zlote-serduszko-wosp-2013-euco

Utworzono: 14 stycznia 2013r.

EuCO „gwiazdą” licytacji WOŚP

W XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze zebrali ponad 40 milionów złotych. Tymczasem przedstawiciele Europejskiego Centrum Odszkodowań po gorącej i emocjonującej licytacji po raz kolejny zdobyli Złotą Kartę i Złote Serduszko. 

Od wielu lat EuCO bierze udział w ogólnopolskich licytacjach złotych serduszek i kart. Podczas finału w 2008r. wylicytowaliśmy złotą kartę TP z numerem 1 za 55 tys. zł, rok później tą samą kartę za 60 tysięcy. W 2010r. zdobyliśmy kartę TP z numerem 2 za ponad 220 tys. zł i dodatkowo złote serduszko z numerem 6 za prawie 42 tys. zł a rok później EuCO złotą kartę telefoniczną za 200 tys. zł.

W roku 2012 byliśmy głównym sponsorem i organizatorem jubileuszowego 20. finału Wielkiej Orkiestry w Legnicy, dlatego nie braliśmy udziału w licytacjach. W tym roku przedstawiciele naszej firmy zakupili złote serduszko z numerem 1 za 150 tys. zł, pobijając tym samym kolejny rekord w historii WOŚP i Złotą Kartę za 45 tys. zł.

Zyski z XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. 

„Dziękujemy Ci Polsko i cały Świecie!”. Bez Was nie byłoby takiego dnia!” – powiedział Jurek Owsiak pod koniec XXI Finału WOŚP. My także serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli dziś w jakikolwiek sposób Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zwłaszcza w Legnicy!

zlote-serduszko-wosp-2013-euco