Joanna Smereczańska-Smulczyk prezes OIPiPFO”Pomoc Poszkodowanym” dla Money.pl.

„W Polsce co roku ginie w wypadkach drogowych kilka tysięcy osób, a kilkadziesiąt tysięcy zostaje rannych. Większości należą się odszkodowania, nie każdy jednak o tym wie. Pieniądze mają pokryć nie tylko straty związane ze śmiercią bliskich, potrzebne są też osobom, które do końca życia muszą mierzyć się ze skutkami wypadku. (…)

Wybierając kancelarię odszkodowawczą trzeba sprawdzić jej dotychczasowe doświadczenie i to, jak długo działa na rynku. Gwarancją jej rzetelności jest również przynależność do branżowych organizacji, a taką niewątpliwe jest Ogólnopolska Izby Pośredników i Przedstawicieli Firm Odszkodowawczych „Pomoc Poszkodowanym”.

(…)- Wszystkie firmy zrzeszone w naszej Izbie bazują na umowach sprawdzonych przez UOKiK i w pełni transparentnych. Wszystkie zapewniają stały kontakt i ciągłość postępowania, począwszy od zgłoszenia po zakończenie sprawy w ostatniej instancji. Prowadziliśmy także postępowania przed Sądem Najwyższym – zwraca uwagę Joanna Smereczańska-Smulczyk.

Kancelarie współpracują z lekarzami, psychologami, psychiatrami i rzeczoznawcami.

– Klient ma pewność i komfort, że od początku do końca jest pod opieką radców prawnych i adwokatów. Niejednokrotnie, jeszcze przed wypłatą świadczenia z towarzystwa ubezpieczeniowego, pomagamy sfinansować zakup np. sprzętu rehabilitacyjnego – wylicza Joanna Smereczańska-Smulczyk. (…)”

Pełna treść artykułu: https://bit.ly/2Hd4yBO