Herbalife Triathlon Gdynia 2015 – pierwsza konferencja prasowa

Utworzono: 5 grudnia 2014r.

Herbalife Triathlon Gdynia 2015 – pierwsza konferencja prasowa

1 grudnia w hangarze LOT AMS odbyła się pierwsza, oficjalna konferencja prasowa poświęcona największemu, triathlonowemu świętu w Polsce – przyszłorocznemu Herbalife Triathlon Gdynia. Można śmiało powiedzieć, że 2015 rok będzie dla triathlonowych entuzjastów szczególne, ponieważ po raz pierwszy w historii nasz kraj zyskał prawo do organizacji zmagań w legendarnym cyklu IRONMAN 70.3.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zawody w Gdyni dołączyły do elitarnego grona. Nie ukrywam, że marzyliśmy o serii IRONMAN od 6 lat, czyli od pierwszych zawodów Herbalife Triathlon. Dzisiaj z radością mogę powiedzieć, że moje marzenie się spełniło – mówił na konferencji Piotr Netter, dyrektor HTG.

Podczas konferencji zostały również zaprezentowane samolot Embraer 175 w barwach PLL LOT i Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, który przez najbliższe pół roku będzie latał po europejskich trasach oraz oficjalny motyw muzyczny HTG, skomponowany przez Radzimira Dębskiego.

Zawody w Gdyni rokrocznie przyciągają znane osobistości ze świata mediów i kultury. W 2015 roku w szranki staną między innymi ekipy TVP i Polsat, które wystąpią charytatywnie w ramach wsparcia dla fundacji All for Planet.

Na starcie z pewnością nie zabraknie też licznej reprezentacji Europejskiego Centrum Odszkodowań SA, które po raz kolejny dołączyło do grona sponsorów imprezy. Zawody odbędą się 7-9 sierpnia w 2015 roku. Do zobaczenia w Gdyni!

Zobacz więcej zdjęć z konferencji:

http://tiny.pl/qbw37

http://tiny.pl/qbwzl