Forbes opisuje sportowe osiągnięcia EuCO i prezesa Lewandowskiego

W najnowszym wydaniu miesięcznika Forbes, autorzy artykułu pt „Triathlon cię sprawdzi” zwracają uwagę na rosnącą popularność tytułowej dyscypliny sportu w środowiskach biznesowych.

Jako przykład, w artykule wyróżniono sylwetkę prezesa EuCO, Pana Krzysztofa Lewandowskiego, który swoją przygodę z triathlonem zaczął 4 lata temu, podczas zawodów w Suszu. Od tamtej pory prezes regularnie mobilizuje swoich menedżerów i pracowników do udziału w zawodach.

Zarząd i pracownicy Europejskiego Centrum Odszkodowań od lat zaangażowani są w czynne uprawianie triathlonu. Udział w zmaganiach doskonale koresponduje z hasłami, składającymi się na motto firmy – „ZAANGAŻOWANIE, ZESPOŁOWOŚĆ, WYNIK” – które pozwala osiągać nie tylko codzienne cele zawodowe, ale jest również esencją zdrowej rywalizacji sportowej.

Oprócz aktywnego uczestnictwa w zmaganiach, EuCO od lat sponsoruje najważniejsze imprezy triathlonowe w kraju. Tylko w ubiegłym roku, firma wystąpiła w roli oficjalnego sponsora zawodów takich jak: Sławski Festiwal Triathlonu 2015, Susz Triathlon 2015, VI Bieg z Policją czy wreszcie słynny Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. W tym roku zostaliśmy także sponsorem tytularnym EUCO Susz Triathlon 2016, najstarszych zawodów triathlonowych w Polsce.

Więcej informacji w: Forbes, nr 364, s. 116

triathlon-lewandowski