Europejskie Centrum Odszkodowań odebrało Złotą Kartę Telefoniczną z numerem jeden.

EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ ODEBRAŁO ZŁOTĄ KARTĘ TELEFONICZNĄ Z NUMEREM JEDEN.

Legnica, 31.03.2011

 

 

Europejskie Centrum Odszkodowań odebrało Złotą Kartę Telefoniczną z numerem jeden.

 

W warszawskiej siedzibie fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, prezes zarządu EuCO, Krzysztof Lewandowski odebrał z rąk Jurka Owsiaka Złotą Kartę Telefoniczną z numerem jeden.
EuCO wygrało licytację tej karty podczas styczniowego, XIX Wielkiego Finału WOŚP, składając najwyższą ofertę opiewającą na 200 tysięcy złotych.

„Cieszę się, że po raz kolejny możemy wesprzeć Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy, tym razem w zakupie sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi ”, powiedział Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. „Wszyscy razem – pracownicy, partnerzy i co najważniejsze klienci EuCO, jesteśmy dumni z tego, że możemy brać udział w akcji Jurka Owsiaka i dołączyć się do działań, które pomagają ciężko chorym dzieciom w leczeniu i powrocie do normalnego życia.” – dodał Prezes Lewandowski.

EuCO od wielu lat bierze udział w finałach WOŚP. W tym roku po raz szósty w historii spółka odebrała Złotą Kartę TP z rąk Jurka Owsiaka. W ciągu ostatnich lat firmie udało się wylicytować m.in. Złote Karty TP z numerem 1 – w 2009 roku za 60 tys. zł a w 2008 roku za 55 tys. zł, a w ubiegłym roku – Złotą Kartę TP z numerem 2 za 221 tysięcy złotych.

Za okazane wsparcie, Jurek Owsiak wyróżnił Spółkę medalem 15-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) jest wiodącą w Polsce i w Czechach firmą odszkodowawczą. Działalność Grupy Kapitałowej EuCO obejmuje głównie dochodzenie roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania oraz innych świadczeń wynikających ze szkody (np. renta, zadośćuczynienie). Na rynku działa od 2004 roku.

W skład Grupy Kapitałowej EuCO wchodzą: Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jako podmiot dominujący, Kancelaria Radców Prawnych EuCO Joanna Smereczańska-Smulczyk i Partnerzy Spółka Komandytowa, Evropské Centrum Odškodného s.r.o. (spółka działająca w Czechach) oraz Kártalanítási Központ Kft (spółka działająca na Węgrzech).

 

Dodatkowych informacji udziela:

Damian Kuraś, Kancelaria PR

Tel. +4822 869 77 84, +48 518 93 01 03,

d.kuras@kancelariapr.pl