EuCO wzięło udział w 4 edycji CC Group Small & MidCap Conference

ccgkonferencja1

Utworzono: 28 marca 2014r.

EuCO wzięło udział w 4 edycji CC Group Small & MidCap Conference.

Z przyjemnością Państwa informujemy, że 27 marca 2014 Europejskie Centrum
Odszkodowań wzięło udział w 4 edycji CC Group Small & MidCap Conference.

CC Group Small & MidCap Conference to cykl konferencji inwestorskich organizowanych przez Capital Communication Group i odbywających się każdego roku w połowie marca, dedykowanych spółkom o małej i średniej kapitalizacji.

Dla spółek uczestniczących w konferencji jest to pierwsza w danym roku okazja do pełnego podsumowania wyników finansowych i operacyjnych za ubiegły rok oraz do podzielenia się z obecnymi i potencjalnymi akcjonariuszami oczekiwaniami co do perspektyw roku bieżącego.

Formuła CC Group Small & MidCap Conference pozwala na jednoczesny udział w konferencji ponad dwudziestu spółek o małej i średniej kapitalizacji, które mają możliwość zaprezentowania się przed najszerszym audytorium polskich zarządzających funduszami i analityków biur maklerskich w atrakcyjnej i preferowanej przez nich formie spotkań one on one lub w małych grupach.

W tegorocznej, czwartej edycji udział wzięło 16 spółek notowanych na GPW w Warszawie a ze strony instytucji finansowych pojawili się przedstawiciele ponad 40 funduszy oraz ponad 20 biur maklerskich.

ccgkonferencja1