EuCO wśród sponsorów Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie.

26 października 2016 r. w Zespole Szkół nr 8 przy ul. Gminnej w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się kolejna edycja Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie pod nazwą Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. Turniej został zorganizowany wspólnie przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas zmagań konkursowych uczniowie klas II ze szkół podstawowych musieli wykazać się zarówno wiedzą dotyczącą szeroko pojętego bezpieczeństwa, jak również sprawnością fizyczną przy pokonywaniu toru przeszkód.

Sponsorami, którzy ufundowali nagrody główne dla uczestników tegorocznej edycji Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie byli Europejskie Centrum Odszkodowań z Legnicy, które ufundowało za I miejsce dwa rowery wręczone przez Dyrektora Generalnego, Arkadiusza Pociejkina; oraz Gmina – Miasto Tomaszów Mazowiecki, które ufundowało nagrodę za II miejsce- kaski rowerowe i nagrodę za III miejsce- dwa komplety ochraniaczy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali piłki, gry edukacyjne i drobne upominki oraz elementy odblaskowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe, Gminę – Miasto Tomaszów Mazowiecki, Urząd Gminy w Czerniewicach, Urząd Gminy w Lubochni, Urząd Gminy w Rokicinach oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim.

Źródło: http://bit.ly/2eU8JQW