EuCO świętuje Międzynarodowy Dzień Rodzin i zachęca wszystkich do włączenia się w akcję „DWIE GODZINY DLA RODZINY”!

Z powodu tej wyjątkowej okazji, Zarząd Europejskiego Centrum Odszkodowań zdecydował o skróceniu dzisiejszego dnia pracy o 2 godziny, które wszyscy Współpracownicy mogą przeznaczyć na wzmacnianie więzi rodzinnych, poznawanie i odkrywanie siebie oraz umacnianie relacji.

W ubiegłym roku zachęcaliśmy do międzypokoleniowego wspominania. W tym roku mottem naszej akcji jest hasło: „MUZYKA I POKOLENIA”. Dlatego chcemy zachęcić wszystkich do rodzinnej, MIĘDZYPOKOLENIOWEJ ROZMOWY O MUZYCE, do wspólnego słuchania muzyki, śpiewania, grania i przeżywania. Jak powiedział Paulo Coelho „Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. Jest czymś więcej. Można poznać człowieka po muzyce, jakiej słucha. Muzyka to nic innego jak uczucia, które można usłyszeć….”.

Szczegóły dotyczące akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”, lista uczestniczących firm, informacje prasowe dostępne są na stronie www.mamrodzine.pl. Zachęcamy również do wspólnej zabawy i włączenia się do corocznego konkursu na motto akcji na rok 2017.

Nagroda główna to rodzinny weekend w Hotelu Bukovina. Szczegóły na http://mamrodzine.pl/konkurs-wymysl-haslo-akcji-2-godziny-dla-rodziny/

Życzymy dobrze spędzonego czasu!