EuCO sponsorem tytularnym Rowerkowych Mistrzostw Świata Susz 2016!

EuCO Rowerkowe Mistrzostwa Świata Susz 2016 to niepowtarzalna okazja, aby przypomnieć sobie swoje pierwsze rowerkowe wojaże. Już 25 czerwca, stu zawodników zmierzy się w chodnikowej jeździe na czas na rowerkach dziecięcych z kołami 16”. Sponsorem tytularnym wydarzenia zostało Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.

To już trzecia edycja rowerkowych mistrzostw. Tegoroczne zawody odbędą się w Suszu – stolicy polskiego triathlonu. Rowerzyści będą ścigać się na prestiżowej trasie EuCO Susz Triathlon 2016. Wyścig przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Każdy kto chce wziąć udział w zawodach, ma czas na zgłoszenie do 20 czerwca.

EuCO Rowerkowe Mistrzostwa Świata Susz 2016 to akcja, której celem jest pomoc dzieciom i osobom dorosłym z autyzmem. Wszystkie wpłaty od partnerów i opłaty startowe zostaną przekazane Fundacji Synapsis, która obejmuje specjalistyczną opieką ludzi dotkniętych autyzmem. Zawody wspiera m.in. „Biegiem na pomoc”. Jest to, powołana do życia w 2012 roku przez fundację Synapsis, grupa ludzi aktywnych sportowo oraz społecznie, która poprzez sport rozpowszechnia rzetelną wiedzę dotyczącą wczesnego diagnozowania autyzmu oraz sposobów jego leczenia.

Więcej informacji na: http://bit.ly/1ObCmNu