EuCO SA w trójce przedsiębiorstw

euco w trojce przeds

EuCO S.A. W TRÓJCE PRZEDSIĘBIORSTW DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ ROZWOJU DOLNEGO ŚLĄSKA

Informacja prasowa
EuCO S.A. W TRÓJCE PRZEDSIĘBIORSTW DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ ROZWOJU DOLNEGO ŚLĄSKA

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) znalazło się w trójce przedsiębiorstw uhonorowanych za szczególne osiągnięcia w działaniach na rzecz rozwoju gospodarki Dolnego Śląska.

Firma została nominowana do ścisłego finału przez kapitułę konkursu „Nagroda Gospodarcza – Dolnośląski Gryf”, organizowanego po raz ósmy przez Zachodnią Izbę Gospodarczą. O nominacje dla najaktywniejszych firm i samorządów Dolnego Śląska rywalizowała w tym roku rekordowa liczba blisko dwustu uczestników. Laureatów wybiera kapituła złożona z reprezentantów władz regionu, naukowców i przedsiębiorców pod przewodnictwem prof. Bogusława Fiedora, Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Na uroczystej gali, która odbyła się 24 października w Operze Wrocławskiej, nominację odebrał Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

„Jestem bardzo dumny z tej nominacji. Chociaż działamy już w czterech krajach – Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech –cały czas czujemy się bardzo związani z Dolnym Śląskiem. To tu powstało Europejskie Centrum Odszkodowań a w Legnicy znajduje się centrala naszej firmy. Mogę śmiało powiedzieć, że jesteśmy ambasadorami Dolnego Śląska na wszystkich rynkach, na których działamy ”, powiedział Krzysztof Lewandowski.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej . Działalność Grupy Kapitałowej EuCO obejmuje głównie dochodzenie roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania oraz innych świadczeń wynikających ze szkody (np. renta, zadośćuczynienie). Na rynku działa od 2004 roku. W skład Grupy Kapitałowej EuCO wchodzą: Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jako podmiot dominujący, Kancelaria Radców Prawnych EuCO Joanna Smereczańska-Smulczyk i Partnerzy Spółka Komandytowa, Evropské Centrum Odškodného s.r.o. (spółka działająca w Czechach), Európai Kártérítési Ügyintéző Központ Kft (spółka działająca na Węgrzech) oraz Európske Centrum Odškodného spol. s.r.o. (spółka działająca na Słowacji).

Liczba klientów EuCO przekroczyła 50 tys. Spółka posiada 14 tys. współpracowników w całym kraju oraz zatrudnia 110 pracowników w centrali w Legnicy.

euco w trojce przeds 

Dodatkowych Informacji udziela:

Damian Kuraś, Kancelaria PR
Tel. +4822 869 77 84, +48 518 93 01 03, d.kuras@kancelariapr.pl