EuCO S.A. WSPIERA AKCJĘ „DWIE GODZINY DLA RODZINY”

EuCO S.A. WSPIERA AKCJĘ „DWIE GODZINY DLA RODZINY”

14 maja 2012 r.
Informacja prasowa


 

 

EuCO S.A. WSPIERA AKCJĘ „DWIE GODZINY DLA RODZINY”

15 maja 2012 roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, pracownicy Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. dwie godziny wcześniej wyjdą do domów. EuCO S.A. wsparło akcję „Dwie godziny dla rodziny” organizowaną przez Fundację Humanites-Sztuka Wychowania. Jej celem jest umożliwienie pracownikom spędzenia dwóch dodatkowych godzin z bliskimi.

„Wykorzystajmy ten czas na rozmowę z naszymi najbliższymi, wspólny spacer, wspomnienia. Ja też bardzo się cieszę, że w zwykły roboczy dzień, będę mógł cieszyć się towarzystwem żony i córek dłużej niż zwykle. Zachęcam pracodawców do włączenia się do tej akcji w przyszłym roku – nie zapominajmy w codziennym zabieganiu jak wielką wartością jest rodzina. Wszystkim pracownikom EuCO życzę wspaniałego majowego popołudnia w gronie rodziny”, powiedział Adam Wszołek, Wiceprezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

Międzynarodowy Dzień Rodziny, ustanowiony w 1993 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ, przypada 15 maja. Fundacja Humanites – Sztuka Wychowania została założona we wrześniu 2010 roku przez grupę zaangażowanych zawodowo rodziców. Jej głównym celem jest wsparcie współczesnej, zapracowanej rodziny w budowaniu zdrowych, trwałych więzi. Fundacja współpracuje z pracodawcami w zakresie programów zrównoważonego rozwoju oraz tworzy serwis dla rodzin www.mamrodzine.pl. Więcej informacji o działaniach Fundacji na stronie www.humanites.pl

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest wiodącą firmą odszkodowawczą w Europie Środkowo-Wschodniej . Działalność Grupy Kapitałowej EuCO obejmuje głównie dochodzenie roszczeń o zapłatę z tytułu odszkodowania oraz innych świadczeń wynikających ze szkody (np. renta, zadośćuczynienie). Na rynku działa od 2004 roku. W skład Grupy EuCO wchodzą: Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jako podmiot dominujący, Kancelaria Radców Prawnych EuCO Joanna Smereczańska-Smulczyk i Partnerzy Spółka Komandytowa, Evropské Centrum Odškodného s.r.o. (spółka działająca w Czechach), Európai Kártalanítási Központ KFT (spółka działająca na Węgrzech), Európske Centrum Odškodného spol. s.r.o. (spółka działająca na Słowacji) oraz EuCO Marketing Sp. z o.o. (działalność marketingowa oraz zarządzanie własnością intelektualną Grupy).

Liczba klientów EuCO przekroczyła 50 tys. Spółka posiada 15 tys. współpracowników w całym kraju
oraz zatrudnia 110 pracowników w centrali w Legnicy.

Dodatkowych Informacji udziela:

Damian Kuraś, Kancelaria PR

Tel. +4822 869 77 84, +48 518 93 01 03, d.kuras@kancelariapr.pl