Euco S.A. gazelą biznesu 2011

EUCO S.A. GAZELĄ BIZNESU 2011

Z dumą informujemy, że Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. otrzymało tytuł Gazela Biznesu 2011 przyznawany przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniejszych polskich firm.

Tytuł Gazeli Biznesu 2011 otrzymały firmy, które m.in. rozpoczęły działalność przed 2008 rokiem a w okresie 2008-2010 odnotowały wzrost sprzedaży. W przypadku EuCO ten wzrost przekroczył 176,5 proc.

„Po raz kolejny udowodniliśmy, że nasza grupa potrafi dynamicznie się rozwijać, niezależnie od sytuacji na rynku. Ostatnie lata wykorzystaliśmy do budowy pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy już obecni w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech i z roku na rok wypracowujemy rekordowe wyniki finansowe”, powiedział Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu EuCO S.A.

Opracowaniem zestawienia, na zlecenie „Pulsu Biznesu”, zajmuje się wywiadownia gospodarcza Coface, wyspecjalizowana w gromadzeniu i opracowywaniu informacji o firmach.

„Gazele, które znalazły się w tegorocznym zestawieniu, udowodniły, że potrafią sobie radzić na rynku, a wahania koniunktury w ostatnich trzech latach nie zachwiały ich stałym rozwojem”, powiedziała Katarzyna Kompowska, zarządzająca Coface w Europie Środkowo-Wschodniej.

Gazele Biznesu 2011 są już jedenastą edycją rankingu.