EuCO po raz szósty zostało wyróżnione Certyfikatem Solidna Firma.

zsoldinafirma2013 krzywe

Utworzono: 11 marca 2014r.

EuCO po raz szósty zostało wyróżnione Certyfikatem Solidna Firma.

Miło nam poinformować, że Europejskie Centrum Odszkodowań, już po raz szósty otrzymało certyfikat Solidna Firma. Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. W dotychczasowych edycjach wręczono łącznie ponad 2200 certyfikatów. Certyfikat Solidna Firma to wyróżnienie dla firm, które w danym roku przeszły proces weryfikacji.

EuCO zostało wyróżnione dotąd między innymi Srebrnym i Złotym Certyfikatem. Srebrny Certyfikat to specjalne wyróżnienie dla firm, które trzykrotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji. Złoty Certyfikat to specjalne wyróżnienie dla firm, które pięciokrotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji.

Tym samym, według Kapituły Programu Solidna Firma Europejskie Centrum Odszkodowań od lat znajduje się w gronie firm, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt Jej obywateli.

Jesteśmy dumni, że zasłużyliśmy na tak prestiżowe wyróżnienie. Jest to możliwe dzięki naszym Pracownikom i Współpracownikom, którym przy tej okazji gorąco dziękujemy i gratulujemy. To Wasza praca zasługuje na to szczególne uznanie!

zsoldinafirma2013 krzywe