EuCO po raz kolejny bierze udział w akcji „Dwie godziny dla rodziny”.

Po raz kolejny zapraszamy Wszystkich do świętowania Międzynarodowego Dnia Rodziny poprzez włączenie się w akcję społeczną DWIE GODZINY DLA RODZINY. Zarząd Europejskiego Centrum Odszkodowań zdecydował o skróceniu w dniu 12 maja (piątek) pracy w naszej firmie o 2 godziny, które możecie przeznaczyć na wzmacnianie więzi rodzinnych i Waszych relacji.

 

VI edycja akcji odbywa się pod hasłem: GOTOWANIE NA RODZINNYM PLANIE

 

Jedzenie jest jak miłość: smakuje, kiedy się nim dzielimy. Przygotowanie posiłku z uważnością i starannością jest hołdem składanym sobie i innym. Kucharz w ten sposób wyraża uczucia. Dlatego gotowanie jest tak wciągające i pełne emocji. Kuchnia to serce domu, kojarzy się z ciepłem, zapachem, przyjazną atmosferą, często całe życie domowe i towarzyskie toczy się właśnie w kuchni. Zachęcamy Was zatem do wspólnego świętowania i biesiadowania. Zapowiada się wspaniała pogoda, więc gotowanie możecie przenieść na balkonowe lub ogrodowe grille. Niech ten czas wypełnią smaki, zapachy, kolory. Podzielcie się przepisami, tajemnicami kulinarnymi, wspomnieniami z dzieciństwa, a może tęsknotą za zapomnianymi potrawami. Wiele rodzinnych historii związanych jest ze stołem, jedzeniem, smakiem. Nasza tożsamość kulturowa to również tradycja stołu i jedzenia.

 

Szczegóły dotyczące akcji Dwie Godziny dla Rodziny, lista uczestniczących firm, informacje prasowe dostępne są na stronie www.mamrodzine.pl. Zachęcamy również do wspólnej zabawy i włączenia się do corocznego konkursu na motto akcji na rok 2017. Nagroda główna to rodzinny weekend w Hotelu Bukovina.

 

Życzymy dobrze spędzonego czasu!

Zarząd EuCOi Fundacja Humanites Sztuka Wychowania