EuCO Partnerem pokazu Gosi Baczyńskiej na Paris Fashion Week.

128

Utworzono: 12 marca 2015r.

EuCO Partnerem pokazu Gosi Baczyńskiej na Paris Fashion Week.

W czwartek, 5 marca w Hotel de Monaco Gosia Baczyńska już po raz czwarty zaprezentowała swoją kolekcję w ramach Paris Fashion Week. Jej wysmakowane gusta i dbałość o detal pokochali nie tylko Polacy, ale również Francuzi. Do Rezydencji Ambasadora Polski w Paryżu przybyło ponad 400 gości. Jesienno‐zimowe propozycje z muzyką live improwizowaną przez Andrzeja Smolika i Jakuba Staruszkiewicza obserwowali redaktorzy mody i styliści z całego świata z tak znaczących mediów, jak Canal Plus, France 3, Vogue, Madame Figaro, Elle, Glamour, Style.com, Harper’s Bazaar, Citizen K czy Gala.

128

To największy sukces w historii polskiej mody, bo Baczyńska jest pierwszą polską projektantką, która została zaproszona do oficjalnego kalendarza pokazów Pret-a-Porter Paris Fashion Week w 2003 roku. Artystka jest laureatką wielu nagród dla projektantów. W plebiscycie magazynu „Home & Market” została uznana za jedną z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce.
    
Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. zostało oficjalnym Partnerem tego światowego wydarzenia. Dodatkowo, z okazji Dnia Kobiet i w ramach promocji najlepszych pracowników, szefowe trzech kluczowych działów Spółki zostały nagrodzone wyjazdem do Paryża połączonym z udziałem w Fashion Week. Jesteśmy dumni z tego, iż większość naszych pracowników stanowią Panie!

IMG 9923 2

Zobacz relacje z pokazu Gosi Baczyńskiej w Paryżu:

foto: http://tiny.pl/q3b34

video: http://tiny.pl/q3zh5

 

(fot. fashionpost.pl)