EuCO na Herbalife Triathlon Gdynia 2014.

t1

EuCO na Herbalife Triathlon Gdynia 2014

Utworzono: 7 stycznia 2014r.

EuCO na Herbalife Triathlon Gdynia 2014.

Miło nam zaanonsować, iż Europejskie Centrum Odszkodowań SA ponownie dołączyło do oficjalnych sponsorów Herbalife Triathlon Gdynia. Będzie to to największa impreza triathlonowa w Polsce, w której startuje elita światowych zawodników – olimpijczyków, zwycięzców i uczestników najbardziej elitarnych zawodów na świecie. W 2013 roku wzięło w niej udział ponad 1300 osób.

W tym roku Herbalife Triathlon Gdynia po raz trzeci z rzędu zwyciężył w plebiscycie Akademii Triathlonu na imprezę triathlonową 2013. W głosowaniu internautów uzyskał 30% głosów.

Triathlon to kombinacja trzech dyscyplin. Uczestnicy Herbalife Thriatlon 2013 płynęli w morzu 1,9 km, jechali rowerem 90 km i biegli 21,1 km. Ambasadorami tegorocznych zawodów byli Maciej Stuhr, Borys Szyc, Piotr Kraśko i Robert Rozmus. Wzięli w nich udział także m.in.: Bartek Topa, Tomasz Karolak, Marcin Dorociński, Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Maciej Dowbor, Iwona Guzowska, Sidney Polak, Marek Kacprzak oraz duet Marcin Suwart i Jarek Skiba. Tych jedenastu wspaniałych pojawiło się w Gdyni w roli reprezentantów Teamu Biegiemnapomoc.pl. „Biegiem na pomoc” to akcja Fundacji SYNAPSIS, łącząca aktywność sportową z pomocą osobom dotkniętym autyzmem, której jest celem uruchomienie pierwszego w Polsce programu wykrywania i leczenia autyzmu u małych dzieci.

W Herbalife Thriatlon 2013 z samymi sobą zmierzyli się także Prezesi Europejskiego Centrum Odszkodowań: Krzysztof Lewandowski i Maciej Skomorowski. Zainspirowani przykładem Suwarta i Skiby postanowili rzucić wyzwanie własnym pracownikom rozpoczynając kampanię, mającą na celu aktywizację sportową pracowników i współpracowników firmy. Już wkrótce EuCO uruchomi własną platformę treningową, mającą służyć chętnym wsparciem wszystkim chcącym przygotować się do podobnych wyczynów.

2 grudnia 2013 roku ruszyły zapisy do kolejnej edycji Herbalife Triathlon Gdynia. Zawody zostaną rozegrane w 9 i 10 sierpnia 2014 r.

t1
fot. Marek Prucnal

t2
fot. Marek Prucnal

Więcej szczegółów na: http://herbalifetriathlon.com/
https://www.facebook.com/polandtriathlon

Więcej zdjęć z Herbalife Triathlon Gdynia 2013:
http://marekprucnal.com/2013/09/17/triathlon-gdynia-2013/