EuCO komunikaty wewnętrzne 19/2015

IMG 4332

EuCO komunikaty wewnętrzne 19/2015

Legnica, 16 grudnia 2015r.

 

Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań Najlepszym Menedżerem 2015 roku

Dwudziestka najlepszych menedżerów została nagrodzona podczas uroczystości zorganizowanej przez redakcję Bloomberg Businessweek Polska. W gronie laureatów, wybranych w oparciu o sondaż najlepszych szefów firm działających w Polsce, znalazł się Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. za stworzenie największej firmy odszkodowawczej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Redakcja Bloomberg Businessweek Polska stworzyła listę 20 najlepszych prezesów firm działających w Polsce na podstawie sondażu przeprowadzonego wśród menedżerów na przełomie listopada i grudnia 2015 roku. Krzysztof Lewandowski został wyróżniony za ukształtowanie zupełnie nowej branży na polskim rynku. Od 2004 roku pokazuje, że każdy ma pełne prawo do walki o należne mu odszkodowania. Opracował unikalny model działania, który z powodzeniem wprowadza na nowych rynkach m.in. w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii.

Kierowane przez Krzysztofa Lewandowskiego EuCO pomogło już 120 tysiącom osób i uzyskało dla nich ponad 1 miliard złotych odszkodowań. Od 2010 roku Europejskie Centrum Odszkodowań jest notowane na GPW i za nic ma słabą koniunkturę – w 2015 roku akcje Europejskiego Centrum Odszkodowań podrożały aż o 85 procent. Obok Krzysztofa Lewandowskiego wyróżnieni zostali m.in.: Rafał Brzoska- twórca Inpostu, profesor Paweł Buszman – współzałożyciel Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, Marcin Pióro – prezes Cinkciarz.pl, Adam Purwin – prezes PKP CARGO, Herbertt Wirth – prezes KGHM, Zbigniew Jagiełło – prezes PKO BP. Uroczysta gala odbyła się 14 grudnia w Fabryce Trzciny w Warszawie.
Bloomberg Businessweek Polska to polska edycja jednego z najbardziej wpływowych magazynów na świecie.

 

IMG 4332 IMG 4442