EuCO i EuCOcar odbierają Złote Serduszka i Złote Karty WOŚP

Dziś (9 lutego) w Fundacji WOŚP odbyło się niezwykłe spotkanie wspaniałych ludzi: najbardziej hojnych darczyńców WOŚP, w którym uczestniczyli: Jurek Owsiak, Pan Prezes Europejskiego Centrum Odszkodowań Krzysztof Lewandowski, Pan Maciej Skomorowski oraz Pan Norbert Rekowski Prezes firmy EuCOcar, którzy wylicytowali Złote Serduszka oraz Złote Karty nr 1 i 2 z 25. Finału WOŚP.

Kwota wpłacona za 3 pierwsze Złote Serduszka oraz 3 pierwsze Złote Karty wyniosła 802 110 złotych!

Europejskie Centrum Odszkodowań zagrało z Jurkiem i Orkiestrą już po raz 12-ty! Tradycyjnie wzięliśmy udział w licytacji Złotych Kart i Serduszek. Wylicytowaliśmy Złotą Kartę z numerem 1 za 50 tys. złotych! i Złote Serduszko z numerem 2 za 262 tys. złotych!

W 2012 roku EuCO było głównym sponsorem i organizatorem jubileuszowego XX finału Wielkiej Orkiestry w Legnicy. Za okazane przez te lata wsparcie Jurek Owsiak wyróżnił nas medalem 15-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ciągu tych wspólnych 12 lat grania z WOŚP przekazaliśmy Fundacji 1 581 000 zł licytując 10 Złotych Kart i 4 Złote serduszka.

W tym roku witamy wśród Najhojniejszych Darczyńców WOŚP naszą partnerską spółkę EuCOcar, która debiutowała w licytacji Złotych Kart wygrywając Kartę z nr 2 za 16 tys. zł. Gratulujemy!

Zgodnie z naszymi wielokrotnymi deklaracjami będziemy grać z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej!

Zobacz więcej:
http://bit.ly/2kXrE37