EuCO bierze udział w III edycji Akcji „DWIE GODZINY DLA RODZINY”.

Utworzono: 13 maja 2014r.

EuCO bierze udział w III edycji Akcji „DWIE GODZINY DLA RODZINY”.

Europejskie Centrum Odszkodowań po raz kolejny włączyło się w Akcję „DWIE GODZINY DLA RODZINY”. Celem Akcji jest wykorzystanie obchodów Międzynarodowego Dnia Rodziny, przypadającego na 15 maja do wzmacniania relacji rodzinnych oraz budowania i umacniania tożsamości młodego pokolenia. Akcja ta została zainicjowana przez Fundację Humanites – Sztuka Wychowania w 2012 roku i w roku obecnym organizowana jest już trzecia jej edycja. Honorowy patronat nad Akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska, Akcja uzyskała również poparcie ONZ.

W ramach Akcji nasi Pracownicy otrzymają 15 maja dwie dodatkowe wolne godziny. Razem z organizatorami i innymi uczestnikami Akcji, chcemy zachęcić Ich, aby tego dnia zechcieli poświęcić czas po pracy nie na zakupy czy oglądanie telewizji, ale efektywne spędzenie go z rodziną, rozmowę o wspomnieniach z dzieciństwa, pogawędkę o dziadkach, krewnych, sąsiadach, przyjaciołach. Dyskusję o naszych marzeniach, rodzinnych pamiątkach, zwyczajach, tradycjach, rytuałach, do sięgnięcia do starych zdjęć. Ponieważ tematem przewodnim Akcji „DWIE GODZINY DLA RODZINY” w tym roku jest motto: „CO POKOLENIE TO MARZENIE”.

Więcej szczegółów, w tym listę przedsiębiorstw biorących udział w Akcji znajdziecie na portalu http://www.mamrodzine.pl/.