Dwieście tysięcy złotych dla WOŚP

DWIEŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH DLA WOŚP


Legnica, 10.01.2011

Informacja prasowa.

 

Dwieście tysięcy złotych dla WOŚP.

Zarząd Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) z dumą informuje, że po raz kolejny firma wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas XIX finału WOŚP, EuCO wylicytowało Złotą Kartę TP numer 1 za kwotę 200 tysięcy złotych.

 

To jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów finału WOŚP. Licytacje złotych kart prowadzone są podczas transmisji telewizyjnych.

„Cieszę się, że możemy wesprzeć Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy w zakupie sprzętu medycznego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi ”, powiedział Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

EuCO po raz kolejny bierze udział w finałach WOŚP. W ciągu ostatnich lat firmie udało się wylicytować Złote Karty TP z numerem 1 – w 2009 roku za 60 tys. zł a w 2008 roku za 55 tys. zł , a w ubiegłym roku – Złotą Kartę TP z numerem 2 za 221 tysięcy złotych. Za okazane wsparcie, Jurek Owsiak wyróżnił Spółkę medalem 15-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Europejskie Centrum Odszkodowań to wiodąca w Polsce i Czechach firma, która pomaga w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach .

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

 

Damian Kuraś

Rzecznik prasowy Europejskiego Centrum Odszkodowań

tel. 22 869 77 84

kom. 518 930 103

e-mail: d.kuras@kancelariapr.pl