DM Raiffeisen: EuCO systematycznie poprawia wyniki

raiffeisen

Utworzono: 30 grudnia 2015 r.

DM Raiffeisen: EuCO systematycznie poprawia wyniki

Według specjalistów z Domu Maklerskiego Raiffeisen Bank Polska, ze względu na znaczne przeceny na GPW w 2015 roku, ceny wielu akcji stały się atrakcyjnie tanie, co w obliczu zbliżającego się nowego roku, może zachęcać do zakupu tych najbardziej perspektywicznych.

Sobiesław Kozłowski, koordynator ds. analiz giełdowych DM Raiffeisen Bank Polska , tworząc portfel postanowił przeznaczyć dwie piąte miejsca na tzw. Mistrzów Dywidend, w gronie których znalazło się Europejskie Centrum Odszkodowań.

To spółka, która pozyskuje przychody z odszkodowań i systematycznie poprawia wyniki oraz szuka nowych źródeł przychodów. Wydaje się, że jest szansa na kontynuację tego trendu. Warto więc w nim uczestniczyć poprzez kupno akcji – wyjaśniał Kozłowski w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria.

Dokonując selekcji, analityk DM Raiffeisen brał pod uwagę na takie czynniki jak sytuacja finansowa spółki, rodzaj działalności wybranych spółek, perspektywy rynków, na których działają oraz sposób zarządzania przez kierownictwo.

Więcej na: http://bit.ly/1IyrxlY

raiffeisen