Departament Szkód Rzeczowych EuCO wygrał wycieczkę do Rzymu!

Zarząd EuCO potrafi motywować.

Jednym z atrakcyjniejszych dla nas, Załogi, motywatorów są zakłady.

Zarząd zakłada się z nami o to czy osiągniemy określone wyniki w określonym czasie – stawką zawsze jest coś wyjątkowo atrakcyjnego: koncert zespołu Metallica czy Madonny, skoki ze spadochronem, wizyta w SPA, wycieczka do Barcelony, itp.

Tym razem, pod koniec ubiegłego roku, z Zarządem założył się Departament Szkód Rzeczowych, a stawką była wiosenna wycieczka do Rzymu. Oczywiście zakład został wygrany przez ekipę DSR.

W Rzymie, tak jak zaplanowaliśmy, udało nam się zwiedzić wszystko co było do zwiedzenia w tak krótkim czasie. Nie dotarliśmy jedynie do ust prawdy, ale może to i lepiej.

Odwiedziliśmy: Koloseum, Forum Trajana, Augusta, Cezara, Kapitol, Fontannę di Trevi, Panteon, Plac Navona z Fontanną Czterech Rzek, Palatyn, Forum Romanum, Schody Hiszpańskie, Watykan, Bazylikę Św. Piotra z grobem Jana Pawła II, Zamek św. Anioła, Plac Barberini z fontanną Tritona…

Spacerowaliśmy po uliczkach Rzymu, tańczyliśmy zumbę przy ruinach, podziwialiśmy Wieczne Miasto z góry, jedliśmy lody przy Panteonie w lodziarni gdzie jest ponad 150 smaków do wyboru, spędziliśmy cudowny wieczór na Zatybrzu, który chyba wspominamy najmilej.

Po trzech cudownych dniach wróciliśmy do Polski i poszliśmy prosto do pracy, myśląc o kolejnych zakładach z Zarządem.
… i jak tu nie kochać takiej firmy?