Certyfikat Solidna Firma 2014 i Brązowa Statuetka w rękach EuCO!

benefis

Utworzono: 17 lutego 2015r.

Certyfikat Solidna Firma 2014 i Brązowa Statuetka w rękach EuCO!

Miło nam poinformować, że Europejskie Centrum Odszkodowań, już po raz siódmy z rzędu otrzymało certyfikat Solidna Firma!
Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. W dotychczasowych edycjach wręczono łącznie ponad 3200 certyfikatów. Certyfikat Solidna Firma to wyróżnienie dla firm, które w danym roku przeszły proces weryfikacji.

benefis

W tym roku Europejskie Centrum Odszkodowań zostało wyróżnione „Brązową Statuetką” – specjalną nagrodą dla firm, które siedmiokrotnie przeszły proces weryfikacji. W poprzednich latach otrzymaliśmy kolejno Srebrny i Złoty Certyfikat. Srebrny Certyfikat to wyróżnienie dla firm, które trzykrotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji, Złoty z kolei przyznawany jest pięciokrotnym laureatom programu.

benefis

Tym samym, według Kapituły Programu Solidna Firma Europejskie Centrum Odszkodowań od lat znajduje się w gronie firm, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt Jej obywateli. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie laureatów tego prestiżowego programu. Jest to możliwe dzięki naszym Pracownikom i Współpracownikom, którym przy tej okazji gorąco dziękujemy i gratulujemy. To Wasza praca zasługuje na to szczególne uznanie!

benefis