Barwy EuCO na Orlen Warsaw Maraton.

OWM2014logo

Utworzono: 11 kwietnia 2014r.

Barwy EuCO na Orlen Warsaw Maraton.

Już w najbliższą niedzielę wystartuje jedna z największych imprez lekkoatletycznych w Polsce, Orlen Warsaw Maraton. W tym roku w barwach EuCO pobiegnie dwójka obiecujących biegaczy, na co dzień zawodników K.S Warszawianka: Hubert Duklanowski i Emil Dobrowolski. Trzymajmy za nich kciuki.

OWM2014logoZobaczcie jak wyglądał zeszłoroczny OWM:
http://tiny.pl/qnbtm

Przy tej okazji przypominamy o przygotowaniach do naszej imprezy, „EuCO i Przyjaciele” – Sławskiego Festiwalu Triathlonu który odbędzie się 19-20 lipca w Sławie. Jego idea zrodziła się w głowach Prezesów EuCO podczas ich udziału w zeszłorocznym Gdynia Herbalife Thriatlon. Rzucili oni wyzwanie swoim współpracownikom i przyjaciołom i zaproponowali zdrową, sportową, thriatlonową rywalizację.

„EuCO i Przyjaciele” – Sławski Festiwal Triathlonu będzie składał się z dwóch odsłon: części profesjonalnej, otwartej także dla wszystkich amatorów, którzy zechcą poczuć się jak zawodowcy, oraz części rodzinnej, dla pracowników EuCO i ich rodzin, którzy zechcą po prostu bawić się sportem.

Uczestnicy części półprofesjonalnej w styczniu tego roku rozpoczęli program treningowy pod okiem mistrza świata, ikony polskiego thriatlonu, Jerzego Górskiego. Zawodnicy mieszkający na Dolnym Śląsku mogą ćwiczyć u boku takich sportowców i trenerów jak Łukasz Szczypiński i Piotr Piorun. Dla naszych zawodników z całej Polski został opracowany specjalny program treningowy na profesjonalnej platformie treningowej: http://www.trisolution.pl/.

W naszym Thriatlonie wezmą udział stypendyści EuCO: gwiazdy polskiej ekipy parathriatlonowej Marcin Suwart i Jarek Skiba, oraz zwycięzca Pucharu Afryki, Mateusz Rak.

Jeśli chcesz wziąć udział w Sławskim Festiwalu Triathlonu „EuCO i Przyjaciele” i zmierzyć się z naszymi Współpracownikami i Prezesami, wyślij swoje zgłoszenie na adres: triathlon@nalezysi.vot.pl

Inne okazje do zmierzenia się z nami pojawią się 26 kwietnia w Głogowie podczas Crossu Straceńców, 4-6 lipca w Suszu, podczas najstarszego w Polsce Susz Thriatlonu, oraz na  największej tego typu imprezie w kraju: Herbalife Thriatlon Gdynia 8-10 sierpnia. Kto połknął thriatlonowego bakcyla jak my ten będzie tam z nami!