2 GODZINY DLA RODZINY

Szanowni Państwo,

 

przypominamy, że Zarząd Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. zdecydował o skróceniu w dniu 15 maja 2018 r. pracy w centrali o 2 godziny.

Jak co roku zapraszamy Wszystkich do świętowania Międzynarodowego Dnia Rodziny poprzez włączenie się w akcję społeczną DWIE GODZINY DLA RODZINY.

 

W tym roku akcja przebiega pod hasłem:

GRY I ZABAWY POKOLENIOWE

 

Peter Gray powiedział: Zabawa jest czymś poważnym i niepoważnym, trywialnym i głębokim, pomysłowym i spontanicznym, a jednocześnie ograniczonym regułami i zaczepionym w prawdziwym świecie. Zabawa jest czymś dziecinnym, ale leży u podstaw największych osiągnięć dorosłych.

 

Nasza firma zdecydowała o tym, że 15 maja br. wszyscy pracownicy mogą wyjść z pracy dwie godziny wcześniej. Myślimy, że ten czas to wspaniała okazja do tego, aby przypomnieć sobie te momenty z naszego życia, które obfitowały w zabawę, przygody, przyjemności i relacje z przyjaciółmi. Jest to również okazja, aby zapytać o te wspomnienia naszych najbliższych. W ten sposób będziemy dzielić się szczęściem i radością. Wybierzcie się w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa.

Zagrajcie w planszówki, karty. A może pamiętacie statki, państwa miasta? Zapomnijcie o laptopach, tabletach, komórkach, wybierzcie się na podwórko, chwyćcie za skakankę, piłkę, a może w szufladzie znajdziecie jeszcze zapomnianą zośkę.

 

Życzymy dobrze spędzonego czasu!

 

Zarząd EuCO i Fundacja Humanites