Triathlonowe Kalendarium EuCO – startujemy!

EuCO triathlon 2

Utworzono: 28 kwietnia 2015r.

Triathlonowe Kalendarium EuCO – startujemy!

Reprezentanci EuCO od lat startują w najważniejszych imprezach triathlonowych w Polsce. Nie inaczej będzie w tym roku! Przedstawiamy krótkie zestawienie największych tego typu wydarzeń, w których weźmiemy udział.

25-26 kwiecień – V CROSS STRACEŃCÓW

Walka z naturą, samym sobą oraz setkami konkurentów na trasie pełnej zwrotów i zakrętów. Piąta edycja głogowskich zawodów niesie ze sobą wiele nowości, m.in. klasyfikację zespołową, Otwarte Sztafetowe Mistrzostwa Firm czy zmagania Nordic Walking na dystansie 5,555 km.

26-28 czerwiec – EuCO SUSZ TRIATHLON 2015

To najpopularniejsze zawody triathlonowe w Polsce. Rozgrywane są od 1992 roku, a dzięki udziałowi międzynarodowych gwiazd sportu, Susz zyskał miano polskiej stolicy triathlonu. Zawody w Suszu odbywają się na dystansie 1/2 Ironman: 1,9 km pływania / 90 km jazdy rowerem / 21,1 km biegu i sprinterskim: 0,75 km pływania / 20 km jazdy rowerem / 5 km biegu.

11-12 lipiec – SŁAWSKI FESTIWAL TRIATHLONU

Najstarsze w Polsce zawody triathlonowe. W tym roku uczestnicy zmierzą się w zmaganiach w ramach Sztafetowych Mistrzostw Polski, Sztafet EUCO Kobiet, Mężczyzn i MIX, Triathlonu Retro, Triathlonu Mężczyzn i Indywidualnego Triathlonu Kobiet.

7-8 sierpień – HERBALIFE IRONMAN 70.3 GDYNIA

Wisienka na torcie. Historyczne, pierwsze w Polsce zawody rozgrywane w ramach legendarnego cyklu IRONMAN 70.3. Tysiące zawodników z całego świata weźmie udział w zmaganiach na morderczym dystansie 1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem i 21 km biegu. W ramach Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia odbędą się kwalifikacje do Mistrzostwa Świata IRONMAN 70.3 Series.

Europejskie Centrum Odszkodowań należy do grona Oficjalnych Sponsorów wszystkich powyższych imprez triathlonowych!

EuCO triathlon 2