Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było! Finał Herbalife Ironman 70.3 Gdynia

susz

Utworzono: 11 sierpnia 2015r.

Takiej imprezy w Polsce jeszcze nie było! Finał Herbalife Ironman 70.3 Gdynia

Tysiące zawodników, mordercza trasa, palące słońce i ogrom emocji. W ubiegłą niedzielę (09.09) podziwialiśmy finał pierwszych w Polsce, historycznych zmagań triathlonowych w formule Ironman 70.3. Pora na podsumowanie!

Zawodnicy pokonywali trasę złożoną z 1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem oraz 21 km biegu. Zgodnie z przewidywaniami, w kategorii mężczyzn zwyciężył Niemiec Nils Frommhold, z czasem 3:53:07, wyprzedzając drugiego Antona Blokhina (Ukraina) o 5 minut i 23 sekundy. Trzecie miejsce przypadło Polakowi, Miłoszowi Sowińskiemu, który uzyskał czas 4:02:01 i zanotował niemal 8 minut straty do lidera. Czwarte miejsce przypadło Massimo Cigana z Włoch (4:02:14), a dalej? To już pokaz siły biało-czerwonych! Polacy zajęli aż 7 miejsc w czołowej dziesiątce. Serdecznie gratulujemy!

W klasyfikacji kobiet, wygrała Niemka Diana Riesler (4:23:01), ale tuż za nią uplasowały się Polki – Paulina Kotfica (4:36:05) oraz Ewa Komander (4:36:52). Zwyciężczyni odebrała nagrodę główną (czek na 5000 USD) z rąk dyrektora sprzedaży EuCO, Pana Roberta Janigi.

susz

Dziękujemy wszystkim naszym współpracownikom, partnerom i przyjaciołom, którzy podjęli wyzwanie i wystartowali w Gdyni. Po raz kolejny pokazaliście wielkiego ducha i odwagę, potrzebną do zmierzenia się z własnymi ograniczeniami.

Nasza reprezentacja w Sprincie: Piotr Żbik – ukończył zawody na pozycji 546 z czasem 1:34:58 poprawiając tym samym swój wynik z EuCO Susz Triathlon o 15,17 (poprzednio: 01:50:45) oraz Paweł Danek – ukończył zawody na pozycji 668 z czasem czas: 01:50:57 poprawiając tym samym swój wynik z EuCO Susz Triathlon 2015 o 4:59 (poprzednio: 01:55:56).

susz

Tymczasem w zawodach Sztafet reprezentanci EuCO TEAM w osobach Dyrektor Sprzedaży p. Robert Janiga (pływanie), Prezes EuCO S.A. p. Krzysztof Lewandowski (rower), oraz Prezes Spółek Zależnych p. Maciej Skomorowski (bieg) ukończyli zawody na 28 pozycji w klasyfikacji mężczyzn, z czasem: 01:35:20.

susz

susz

Na szczególne uznanie zasługuje Pan Kordian Rekowski, Dyrektor Generalny EuCO, który jako jedyny z EuCO Team ukończył zawody na pełnym dystansie! Mimo kryzysu, który dopadł go na 10 kilometrze, zdołał dotrzeć do mety, przy pełnym wsparciu rodziny, fanów oraz przyjaciół z EuCO. Wszystkim zawodnikom EuCO TEAM składamy najserdeczniejsze gratulacje!

susz

Europejskie Centrum Odszkodowań od lat sponsoruje, patronuje i bierze udział w najważniejszych w kraju zawodach triathlonowych, w tym może się poszczycić tytułem Sponsora Oficjalnego Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. Dlatego z tym większą dumą i przyjemnością możemy powiedzieć: takiej imprezy w Polsce jeszcze nie widzieliśmy! Nie mówimy „żegnaj Gdynio!”, mówimy „DO ZOBACZENIA!” 🙂

susz

Więcej na:http://ironmangdynia.pl/pl/

Galeria zdjęć:http://tiny.pl/gxpcm

Videorelacja TVP Sport:http://tiny.pl/gxpcr