Prezes EuCO wybrany Najlepszym Menedżerem Roku 2015!

Utworzono: 16 grudnia 2015r.

Prezes EuCO wybrany Najlepszym Menedżerem Roku 2015!

Z dumą ogłaszamy, że prezes Europejskiego Centrum Odszkodowań, Pan Krzysztof Lewandowski znalazł się w prestiżowym gronie dwudziestu najlepszych, polskich menedżerów 2015 roku! Businessweek – polska edycja jednego z najbardziej wpływowych magazynów na świecie, na podstawie sondażu przeprowadzonego wśród prezesów firm, banków, ekonomistów stworzyła listę 20-tu arcymistrzów polskiego biznesu. Obok Krzysztofa Lewandowskiego wyróżnieni zostali m.in.: Rafał Brzoska- twórca InPostu, profesor Paweł Buszman – współzałożyciel Polsko-Amerykańskich Klinik Serca, Marcin Pióro – prezes Cinkciarz.pl.

W uzasadnieniu decyzji Bloomberg Businessweek Polska, czytamy: „Dziełem życia Krzysztofa Lewandowskiego jest stworzenie największej firmy odszkodowawczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Krzysztof Lewandowski ukształtował zupełnie nową branżę na polskim rynku – od 2004 roku pokazuje, że każdy ma pełne prawo do walki o należne mu odszkodowania. Opracował unikalny model działania, który z powodzeniem wprowadza na nowych rynkach m.in. w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. Kierowana przez Lewandowskiego firma pomogła już 120 tysiącom osób i uzyskała dla nich ponad 1 miliard złotych odszkodowań. Od 2010 roku Europejskie Centrum Odszkodowań jest notowane na GPW i za nic ma słabą koniunkturę – w 2015 roku akcje Europejskiego Centrum Odszkodowań podrożały aż o 85 procent.”

Uroczysta gala odbyła się 14 grudnia w Fabryce Trzciny w Warszawie. Po odebraniu statuetki, prezes podkreślał, że zawdzięcza ją wspaniałym współpracownikom. Serdecznie gratulujemy!