Pomagamy poszkodowanym już od 15 lat!

Zawsze po Twojej stroniemedia internet

 

Portal
Data
Tytuł
Temat
www.polsat.pl 17.12.2015 Polsat News2: EuCO polecane wśród ‘Spółek wartych uwagi’

„W czasach, w których mamy pewnego rodzaju obawy w co inwestować, warto wybrać spółkę bardziej defensywną, która regularnie wypłaca dywidendę.” – powiedział Łukasz Zembik z TMS Brokers, podkreślając, że EuCO od momentu pojawienia się na giełdzie regularnie dzieli się dywidendą.

Przypomnijmy, że Europejskie Centrum Odszkodowań S.A., z zysku za 2015 rok zdecydowało się przeznaczyć aż 20,05 mln na dywidendę, a więc 3,58 zł na akcję.

Materiał wideo dostępny na: http://bit.ly/29gTZxM

www.radiozet.pl 17.12.2015 EuCO w Radiu ZET Gold W serwisach Radia ZET Gold, 22 razy w całej Polsce, pojawiła się informacja, że warto korzystać z takich firm jak EuCO. W rozmowie z redaktorami serwisu, rzecznik prasowy EuCO Damian Kuraś przypomniał, że jeżeli jesteśmy ofiarą wypadku lub nasz samochód ucierpiał w stłuczce, mamy prawo do odszkodowania, zwrotu kosztów leczenia i dojazdów na leczenie, wynajęcia samochodu zastępczego, naprawy naszego pojazdu na koszt ubezpieczyciela sprawcy.
www.newsrm.tv 19.08.2015 Jak zachować się w razie kolizji? Prezes i rzecznik prasowy EuCO w newsrm.tv.

Krzysztof Lewandowski, prezes Zarządu oraz Damian Kuraś, rzecznik prasowy Europejskiego Centrum Odszkodowań w rozmowie z newsrm.tv radzą, jak zachować się tuż po wypadku, by proces uzyskania odszkodowania przebiegł sprawnie.[…] 
Link do programu(od 18 min. 50 sek.)


 www.money.pl 16.12.2015 Odszkodowanie za wypadek. KNF chce wyższych składek OC i AC 5 tys. zł odszkodowania potrafią zamienić na ćwierć miliona. Kancelarie prawnicze, nazywane przez ubezpieczycieli „buldogami”, z roku na rok wygrywają dla klientów coraz większe kwoty. To może odbić się na naszych składkach. Jak dowiedział się money.pl, Komisja Nadzoru Finansowego grozi firmom ubezpieczeniowym karami finansowymi, jeśli nie dostosują one wysokości składek polis AC i OC do tego, co dzieje się w sądach. (…)
(…) Najwięksi gracze na rynku – jak np. giełdowe Europejskie Centrum Odszkodowań (Euco) – mają w toku 6,6 tysiąca spraw i 262 mln zł do wygrania w sądach. Jeszcze kilka lat temu jednocześnie na wokandzie mieli 700 sporów o zadośćuczynienia z ubezpieczycielami – dziś 3 tysiące. Jest i drobnica, jednoosobowe firmy, które też próbują wywalczyć wyższe odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach i ich bliskich. Oferty można znaleźć wszędzie – w sieci, w gazetach, na słupach ogłoszeniowych. (…)
Link do artykułu
www.kurier365.pl 16.12.2015 Najlepsi zarządzający firmami Jeden z czołowych magazynów ekonomicznych ogłosił ranking najlepszych zarządzających firmami, pytając o opinię doświadczonych menedżerów i obserwatorów rynku z różnych branż. (…)
(…) agrodę „Top Menedżer” magazynu „Bloomberg Businessweek Polska” oprócz Michała Czeredysa otrzymali również: Krzysztof Lewandowski (Europejskie Centrum Odszkodowań) (…)
Link do artykułu
 www.biznesciti.pl 16.12.2015 Najlepsi zarządzający firmami Jeden z czołowych magazynów ekonomicznych ogłosił ranking najlepszych zarządzających firmami, pytając o opinię doświadczonych menedżerów i obserwatorów rynku z różnych branż. (…)
(…) agrodę „Top Menedżer” magazynu „Bloomberg Businessweek Polska” oprócz Michała Czeredysa otrzymali również: Krzysztof Lewandowski (Europejskie Centrum Odszkodowań) (…)
Link do artykułu
 www.kurier365.pl 16.12.2015 Samowola towarzystw ubezpieczeniowych Towarzystwa ubezpieczeniowe ignorują przepisy polskiego prawa i z zasady rażąco zaniżają kwoty zadośćuczynień pieniężnych, lub nie przyznają ich w ogóle dla bliskich poszkodowanych, którzy zmarli na skutek wypadków, do których doszło przed 3 sierpnia 2008 r. Z doświadczeń Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) wynika, że ubezpieczeniodawcy zasłaniają się brakiem więzi pomiędzy najbliższymi członkami rodziny, znacznym upływem czasu, brakiem leczenia psychiatrycznego, a także brakiem podstawy prawnej do wypłaty zadośćuczynienia.
– Ubezpieczyciele lekceważą obowiązujące przepisy prawne, orzecznictwo Sądu Najwyższego i sądów powszechnych. Mimo, że polskie prawo jest w tym zakresie bardzo precyzyjne, bliscy poszkodowanych zderzają się z zaniżaniem należnych im kwot tytułem zadośćuczynienia z tytułu śmierci osoby bliskiej a także odmowami wypłat co do zasady. Apeluję do towarzystw ubezpieczeniowych o dobrą wolę – podkreśla mec. Joanna Smereczańska-Smulczyk z Kancelarii Radców Prawnych EuCO. (…)
Link do artykułu
www.biznesciti.com 16.12.2015 Samowola ubezpieczeniodawców Towarzystwa ubezpieczeniowe ignorują przepisy polskiego prawa i z zasady rażąco zaniżają kwoty zadośćuczynień pieniężnych, lub nie przyznają ich w ogóle dla bliskich poszkodowanych, którzy zmarli na skutek wypadków, do których doszło przed 3 sierpnia 2008 r. Z doświadczeń Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) wynika, że ubezpieczeniodawcy zasłaniają się brakiem więzi pomiędzy najbliższymi członkami rodziny, znacznym upływem czasu, brakiem leczenia psychiatrycznego, a także brakiem podstawy prawnej do wypłaty zadośćuczynienia. (…)
Link do artykułu
www.gazetaspoleczna.pl 16.12.2015 Samowola Towarzystw Ubezpieczeniowych Z doświadczeń Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) wynika, że towarzystwa ubezpieczeniowe ignorują przepisy polskiego prawa i z zasady rażąco.zaniżają kwoty zadośćuczynień pieniężnych  lub nie przyznają  ich w ogóle dla bliskich poszkodowanych, którzy zmarli na skutek wypadków, do których doszło przed 3 sierpnia 2008 roku. Towarzystwa ubezpieczeniowe zasłaniają się brakiem więzi pomiędzy najbliższymi członkami rodziny,  znacznym upływem czasu,  brakiem leczenia psychiatrycznego,  a także brakiem podstawy prawnej do wypłaty zadośćuczynienia. (…)
Link do artykułu
www.se.pl 16.12.2015

 

Prestiżowy magazyn wyróżnił najlepszych polskich menedżerów 2015 r.

Znamy już nazwiska tych, którzy zostali uznani za najlepszych menedżerów w mijającym roku. Wśród 20 wyróżnionych znajdują się m.in. Adam Purwin, b. szef PKP Cargo, i Jerzy Kurella b. prezes Tauronu. (…)
(…) Trudno powiedzieć, kto ma pierwsze miejsce na liście, ponieważ nie jest ona rankingowana. Wśród 20 najlepszych znaleźli się m.in.
– Krzysztof Lewandowski, prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A., za stworzenie największej firmy odszkodowawczej w Europie Środkowo-Wschodniej (…)
Link do artykułu

www.telegraf.biz
www.mojafirma.infor.pl
02.10.2014
07.10.2014
Historia: ubezpieczyciel nie chciał wypłacić odszkodowania. Jaki był skutek? Historia Pani Elżbiety, której ubezpieczyciel odmawiał wypłaty odszkodowania z tytułu krzywdy spowodowanej śmiercią córki. Dzięki oddaniu sprawy kancelarii EuCO odzyskała należne pieniądze.

www.ilawatv.pl 05.10.2014 Przeczytaj! Bezradność kiedyś, wiara i nadzieja dziś. Historia osoby, która została poszkodowana w wypadku komunikacyjnym dzięki pomocy EuCO udało jej się odzyskać należne odszkodowanie. Obecnie sama jest pracownikiem EuCO.

www.zielonagora.sport.pl 01.10.2014 Złoto dla Hampela, „Protas” kończy sezon ze srebrem Zawodnicy SPAR Falubaz Zielona Góra – Jarosław Hampel i Piotr Protasiewicz zdobyli kolejno złoty i srebrny medal w prestiżowych rozgrywkach Elitserien w Szwecji.