Pomagamy poszkodowanym już od 16 lat!

Zawsze po Twojej stronie


Zarząd Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. informuje informuje o podjęciu decyzji w przedmiocie rozwoju nowego obszaru działalności Spółki w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu kredytów walutowych, w tym w szczególności tzw. kredytów frankowych. Nowy obszar działalności będzie realizowany za pośrednictwem spółki celowej – Centrum Dochodzenia Roszczeń.

Oferta Centrum Dochodzenia Roszczeń skierowana jest do osób, które zaciągnęły kredyty indeksowane i denominowane do waluty obcej, a w związku z niekorzystną sytuacją na rynku walutowym obecnie borykają się z problemami związanymi z ich spłatą. W głównej mierze dotyczy to frankowiczów, którzy kuszeni przez atrakcyjne oferty banków, swoje kredyty we frankach szwajcarskich zaciągnęli w latach 2005 – 2008. Pomimo zapewnień pracowników banków okazało, się że kurs franka szwajcarskiego nie jest stabilny, ale wykazuje tendencje do nieustannego wzrostu wobec wszystkich walut. Dzisiaj przeważająca część frankowiczów czuje się oszukana i boryka się ze spłatą rosnących rat kredytu, co nierzadko również przysparza poważnych problemów finansowych.

Dzięki pomocy Centrum Dochodzenia Roszczeń masz szansę:

  • unieważnić umowę z bankiem,
  • przewalutować kredyty we frankach szwajcarskich (przy zachowaniu korzystnego oprocentowania),
  • odzyskać opłaty, które bank pobrał tytułem niskiego ubezpieczenia wkładu własnego.

GK EuCO dysponuje wyjątkowym na rynku polskim doświadczeniem i zapleczem prawnym. W ciągu 16 lat spółki należące do GK EuCO ponad 350 tysiącom klientów poszkodowanych przez instytucje finansowe i uzyskały dla nich ponad 3 miliardy złotych. JESTEŚMY ZAWSZE PO STRONIE POSZKODOWANYCH!

 

Więcej informacji: https://frankoodporni.pl/ 

Dołącz do nas na FB: https://www.facebook.com/frankoodporni/