Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. odebrało Złote Serduszko i Kartę Telefoniczną z numerem jeden.

benefis

Utworzono: 05 marca 2015r.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. odebrało Złote Serduszko i Kartę Telefoniczną z numerem jeden.

W warszawskiej siedzibie fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Prezes Zarządu EuCO S.A., Pan Krzysztof Lewandowski odebrał z rąk Jurka Owsiaka „Złote serduszko” oraz „Złotą Kartę Telefoniczną” z numerem jeden. EuCO wygrało te licytacje składając najwyższe oferty podczas XXIII Wielkiego Finału WOŚP.

benefis

„Ten moment jest niezwykle ważny, „Serduszko numer 1” ale także „Złota karta numer 1” wędrują razem – tym razem do tych, którzy zaoferowali najwyższą cenę – 222 tysiące złotych za złote serduszko i 60 tysięcy złotych za złotą kartę telefoniczną. Bardzo dziękujemy, tym bardziej, że Europejskie Centrum Odszkodowań to stały partner naszych licytacji. Życzmy sobie, żebyśmy mogli spotykać się wspólnie do końca świata i jeden dzień dłużej” – powiedział Jurek Owsiak.

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. już od 10 lat pomaga Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jest jednym z najbardziej hojnych darczyńców WOŚP, biorąc udział w licytacjach złotych serduszek i kart telefonicznych. Podczas finału w 2008 roku Spółka wylicytowała „Złotą kartę TP” z numerem 1 za 55 tysięcy złotych, rok później „Złotą kartę” z numerem 1 za 60 tys. złotych. W 2010 roku EuCO wylicytowało „Złotą kartę” z numerem 2 za ponad 220 tys. złotych i dodatkowo „Złote serduszko” z numerem 6 za blisko 42 tys. złotych. Rok później najważniejszą „Złotą kartę” numer 1 udało się wylicytować aż za 200 tys. złotych. W 2013 roku przedstawiciele firmy zakupili „Złote serduszko” z numerem 1 za 150 tys. złotych, bijąc kolejny rekord w historii WOŚP i zakupili tradycyjnie „Złotą kartę” z numerem 1 za 45 tys. zł. W ubiegłym roku EuCO ponownie wylicytowało Złota Kartę z numerem 1 za 50 tys. złotych.

„Cieszę się, że już po raz dziesiąty możemy wspierać Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy, też życzę nam wszystkim, abyśmy przy takich okazjach spotykali się do końca świata i jeden dzień dłużej. W EuCO wiemy, że warto pomagać. Wszyscy razem – pracownicy, partnerzy i co najważniejsze klienci EuCO jesteśmy dumni z tego, że możemy być nazywani „stałym partnerem” Orkiestry Jurka Owsiaka i po raz kolejny dołączyć do tych, którym zależy na utrzymaniu wysokich standardów w leczeniu dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godnej opiece medycznej seniorów”– powiedział Pan Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

Przed trzema laty EuCO było organizatorem i głównym sponsorem koncertów podczas finału WOŚP w Legnicy, podczas którego udało się zebrać dla Orkiestry rekordową kwotę 150 tysięcy złotych.

benefis

Za wieloletnie wspieranie WOŚP i hojność, EuCO zostało wyróżnione medalem XV-lecia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.