EuCO wspiera najlepszego, polskiego triathlonistę młodego pokolenia!

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy między Europejskim Centrum Odszkodowań, a Miłoszem Sowińskim, najlepszym, polskim triathlonistą młodego pokolenia. EuCO będzie wspierać tego niezwykle utalentowanego 21-letniego zawodnika w przygotowaniach oraz startach w 2016 roku.

Głównym celem Miłosza na ten rok, jest kwalifikacja oraz uzyskanie miejsca w czołowej dwudziestce w kategorii PRO na Mistrzostwach Świata Ironman 70.3 Australia 2016. Obecnie zajmuje 33. lokatę w światowym rankingu Ironamn 70.3 (kategoria PRO) i jako pierwszy Polak w historii ma realną szansę na występ na mistrzostwach świata.

„Jestem bardzo dumny, że EuCO rozpoczyna współpracę z Miłoszem, który w tak młodym wieku może pochwalić się tyloma wspaniałymi osiągnięciami. […] Dla całego zespołu EuCO, filozofia triathlonu jest bardzo bliska – ta dyscyplina hartuje charakter i daje siłę w biznesowym życiu – ułatwia wyznaczanie celów, uczy współpracy i pomaga w walce o osiągnięcie sukcesu” – powiedział Krzysztof Lewandowski, Prezes Zarządu EuCO S.A.

Więcej informacji o Miłoszu Sowińskim oraz jego współpracy z Europejskim Centrum Odszkodowań: bit.ly/1QoOpri

milosz