Brian Tracy gościem X Jubileuszowego Kongresu EuCO!

Utworzono: 14 marca 2014r.

Brian Tracy gościem X Jubileuszowego Kongresu EuCO!

Europejskie Centrum Odszkodowań kończy 10 lat! Z tej okazji gościem specjalnym X Jubileuszowego Kongresu EuCO będzie sam Brian Tracy!
Brian Tracy jest dziś jednym z najbardziej uznanych w świecie autorytetów w dziedzinie budowania osobistego i zawodowego sukcesu w oparciu o rozwój indywidualnych możliwości każdego człowieka a także w zakresie zarządzania, skutecznej sprzedaży czy planowania strategicznego. Jest autorem lub współautorem ponad 50 książek przetłumaczonych na 35 języków dostępnych w 52 krajach. Brian Tracy jest wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya czy Jacka Welcha za jednego z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. Niezwykle kreatywny i pracowity – na świecie wydano ponad 300 programów edukacyjnych jego autorstwa!

W prowadzonych przez niego seminariach wzięło dotąd udział ponad cztery miliony osób w 53 krajach, w tym zarządy i kadra menedżerska takich firm, jak IBM, Bank of America, Ford, BMW, Deloitte & Touche, McDonell Douglas, Coca Cola i wielu innych, plasujących się w ścisłej czołówce światowej gospodarki. Ekspert w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego, charyzmatyczny mówca, przemawiający co roku do ponad 300 tysięcy osób. Ma rzadką umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktyce poznawanych technik i wartości.

http://tiny.pl/qlkr9